otváracia doba: po-pi: 8:30 - 16:30
en-us
  • en-us
  • hu

Služby

Meranie zraku - optometristom

Prvým krokom k novým okuliarom je dôkladné zmeranie stavu vašich očí. Naše merania začíname vždy vstupnou konzultáciou, kde zisťujeme vaše doterajšie skúsenosti s nosením okuliarov alebo šošoviek. Je dôležité vedieť, či aktívne športujete, aké máte zamestnanie, aký vediete životný štýl a s akými problémami sa stretávate v bežné dni pri pozeraní do diaľky a na blízko.  - Očný lekár alebo Optometrista?

Kontaktné šošovky

Odborná asistencia je pre aplikáciu kontaktných šošoviek nevyhnutná. Pacient si totiž môže zbrklou či nervóznou prácou so šošovkami aj vážne ublížiť. Šošovky Vás naučíme nasadzovať v pohodlnom prostredí našej predajni. Okrem praktickej časti Vás oboznámime s hygienickými pravidlami, ako šošovky udržiavať, ako sa o ne starať, ako s nimi manipulovať, aby ste nepoškodili ich povrch, aké doplnkové prípravky používať a ako chrániť svoje oči.  


Meranie vnútroočného tlaku

Bezkontaktný tonometer je prístroj, ktorý zvyčajne používame na meranie vnútroočného tlaku. Ako naznačuje jeho názov, sa priamo nedotýka očnej bulvy (oka), takže pacientovy nespôsobí žiadnu bolesť. - Viac

Opravy, úpravy

Stratila sa Vám skrutka, vypadáva Vám šošovka, padávajú Vám okuliare? My Vám pomôžeme...

Výber okuliarov

Nasleduje po určení dioptrií! Vybrať si môžete zo stoviek dámskych, pánskych a slnečných okuliarov. Máme v ponuke okuliare v rôznych štýloch, tvaroch, materiáloch, farbách. 
Jedno je isté: každý u nás nájde to, čo hľadá! - Okuliare

Kvalitné šošovky pre ostré videnie

Spolupracujeme s 2 najväčšími výrobcami šošoviek v Európe. Ide o  Essilor a Rodenstock . -> Šošovky